Portal Yogi powstał juz ponad trzy lata temu, aby pomóc Ci praktykować jogę bezpiecznie i efektywnie w domowym zaciszu. Samo Internetowe Studio Jogi to efekt współpracy z czołowymi polskimi instruktorami jogi – najlepsi nauczyciele w Polsce uczą jogi online. Możesz wybierać spośród kursów dostępnych na wszystkich poziomach zaawansowania oraz w wielu nurtach.

Dołożyliśmy starań, aby Portal Yogi był cennym centrum wymiany informacji - od joginów, dla joginów. Dzięki tej interaktywnej platformie nie tylko dowiesz się więcej o jodze i związanym z nią stylem życia, lecz także otrzymasz dostęp do lekcji video oraz porad ekspertów.

Inspiracji możesz również poszukiwać na naszym blogu

Wszystko po to, abyś – nawet jako najbardziej początkujący jogin – mógł łatwo i bezpiecznie rozpocząć przygodę z jogą w swoim własnym domu.Masz pytania? Sontaktuj się z nami!

[email protected]
(+48) 881 277 070 (w dni robocze od 10:00 do 18:00)
Poznaj nasz zespół:


Ewa Wysocka
założycielka PortalYogi

Trener w zakresie budowania e-biznesów i wdrażania rozwiązań e-commerce dla małych i średnich przedsiębiorstw. Ekspert w dziedzinie budowa kampanii przedsprzedażowej obejmującej weryfikację grupy docelowych odbiorców produktu oraz ich zachowań konsumenckich. Ewa specjalizuje się w dostosowywaniu strategii sprzedaży do reakcji konsumentów na produkt oraz tworzeniu dochodowych kampanii reklamowych opartych na marketingu wirusowym.

Prywatnie – zapalony sportowiec. Jest instruktorem pływania i narciarstwa, a jej najnowszymi pasjami są nurkowanie oraz.. joga. W wolnych chwilach pakuje walizkę i rusza eksplorować zakątki Azji Południowo-Wschodniej.Marzena Jaworska
Project Manager

Joga zawitała do jej życia stosunkowo niedawno, ale zmieniła wszystko. Odkąd praca i pasja to jedno czuje jakby nie przepracowała ani jednego dnia. Zawodowo prowadzi dla Was Internetowe Studio PortalYogi, prywatnie praktykuje ile może, czyta ile może, do tego gotuje (kuchnia to zaraz po macie jej drugie miejsce na ziemi) a kiedy tylko pogoda na to pozwala zamienia auto na rower.

Anna Żesławska
Customer Support/Junior Content Manager

Ciekawa świata, ludzi, nowych miejsc i smaków. Lubi dużo mówić, dlatego w PortalYogi jest odpowiedzialna za komunikacje i pomoc naszym klientom. Lubi dobrze napisane i motywujące treści oraz spontanicznych i szalonych ludzi. Dąży do bycia specjalistą w dziedzinie tworzenia wartościowych i motywujących tekstów :)

Po całym dniu lubi poćwiczyć jogę - te spokojne sesje ;)


Wiola Starczewska
Content Manager

Joga jest dla niej nowym doświadczeniem. Uwielbia próbować w życiu nowych rzeczy: do tej pory pracowała w agencji PR w Londynie, w Parlamencie Europejskim w Brukseli, w NGO w Portugalii. Specjalizuje się z zagadnieniach związanych z komunikacją i nic nie sprawia jej takiej przyjemności, jak dobrze napisany artykuł, trafne puenty.

Pisze bloga o podróżach i nie może się zdecydować, czy fajniejsza jest Portugalia czy Brazylia. Na wszelki wypadek uczy się portugalskiego w obu wersjach: brazylijskiej i kontynentalnej.


Mariya Kallagova
Marketing Manager

Na razie nie ćwiczy jogi, ale jest niespokojnym duchem, któremu by się bardzo przydała. Jej rola w PortalYogi to planowanie + strategia + marketing. Prywatnie mol książkowy i wyznawczyni esencjalizmu.