Dołącz do Internetowego Studia PortalYogi

Ponad 120 sesji jogi, co tydzień nowe materiały oraz wyzwania!

Styczniowe wyzwanie: 30 dni z Jogą

START: 22.01.2018

Dołączam do Studia

Tylko 29 zł miesięcznie za dostęp do wszystkich sesji i wyzwań

Joga w domu jeszcze nigdy nie była tak prosta

Internetowe Studio PortalYogi to wyjątkowa platforma, dzięki której możesz praktykować jogę we własnym domu, z jednymi z najlepszych polskich instruktorów.

Dołączając do Studia otrzymujesz także dostęp do ponad 100 innych sesji - jogi Iyengara, Ashtangi, jogi dla kręgosłupa, na stres, ból a także Jogę Twarzy.

Oprócz sesji na Studio znajdziesz też serie video, nazywane przez nas wyzwaniami. Ich celem jest pomóc Ci wypracować systematycznóść oraz nawiązać kontakt z naszą interentową społecznością.

22 stycznia rozpoczynamy kolejne wyzwanie: 30 dni z Jogą.

Wyzwanie 30 Dni z Jogą, to dobry start w Nowy Rok :)

Jeśli chciałbyś dowiedzieć się więcej o jodze, a przede wszystkim spróbować praktyki to to wyzwanie jest dla Ciebie.

Przez 30 dni poznasz i nauczysz się ponad 50 najważniejszych pozycji w jodze, które wchodzą w skład jednej z najbardziej popularnych sekwencji jogi na świecie: ashtanga pierwsza seria.

Dodatkowo poznasz techniki oddychania i przekonasz się że prawidłowy oddech to wcale nie taka oczywista oczywistość.

Trochę też pomedytujesz… bo joga to nie tylko fizyczność, to przede wszystkim filozofia życia.

Aby wziąć udział w wyzwaniu potrzebny będzie Ci jedynie cichy kąt;), mata i odrobina czasu dla siebie.

30 dni, 30 lekcji

Czekamy na Ciebie.

Dołącz do nas już dziś.


 

Co jeszcze otrzymasz dołączając do Internetowego Studia PortalYogi?

PONAD 100 SESJI JOGI

I co tydzień dodajemy nowe zajęcia… obiecujemy, nudno nie będzie!

RÓŻNE STYLE JOGI


Vinyasa, Joga Iyengara, Ashtanga, Power Yoga, Joga Terapeutyczna, Joga Twarzy i inne...

STAŁA MIESIĘCZNA OPŁATA 29zł

Za nielimitowany dostęp do całej platformy i grupy konsultacyjnej

INDYWIDUALNE KONSULTACJE ONLINE

Dostaniesz dostęp do zamkniętej grupy prowadzonej przez instruktorkę jogi Magdę Bałdys, która odpowie na każde Twoje jogiczne pytanie.

WYZWANIA I MOTYWACJA


Nasze specjalne programy-wyzwania dadzą Ci kopniaka potrzebnego do rozkręcenia i utrzymania regularnej praktyki.

CZYNNE 24h


Wystarczy dostęp do Internetu, abyś mógł praktykować gdzie i kiedy chcesz — korzystając z dowolnego urządzenia (komputer, tablet, smartfon).Co o Internetowym Studiu mówią jego członkinie?

Dorota Wiszniewska

bloggerka, twórczyni WITAJSLONCE.PLW porównaniu z darmowymi filmikami z jogą z youtube, przede wszystkim jest więcej długich sesji, gdzie od A do Z jesteś prowadzony przez 30 lub nawet 60 minut, więc masz porządną sesję jogi, z profesjonalnym nauczycielem (sympatyczni ludzie, bardzo spoko tłumaczą – czujesz się jak na normalnych zajęciach w studio), na wybranym poziomie trudności.

Ewa Śnieżko-Błocka

kocha jogę więc pisze JOGICZNIE.PLFajne sesje , dużo informacji
no i Nauczyciele - rewelacja :) <3
Super pomysł :) :)
Ula jest Wielka :) <3, Ashtanga z Basią
Lipską-Larsen rewelacyjna, no i Adam Ślęczek ekstra. Jestem szczęśliwa , że jestem z Wami.
Portal jest super :)

Ewa Ziemnicka, ćwiczy jogę w domu


Dzięki za Studio Internetowe! Właśnie tego potrzebowałam! Zaczynam z Wami każdy dzień


 


NASI INSTRUKTORZY

to Twoja gwarancja bezpiecznej praktyki i upragnionych rezultatówOd ponad 3 lat PortalYogi tworzy materiały edukacyjne z fantastycznymi instruktorami jogi z całej Polski. Wiemy z kim najlepiej praktykuje się w domu — przetestowaliśmy to najpierw na sobie ;)


Nasi nauczyciele mają wielkie serca, wieloletnie doświadczenie i tysiące uczniów — nie tylko online, lecz także offline (odwiedzających ich na warsztatach, wyjazdach i w ich własnych studiach jogi).

Jak wyglądają Sesje W Internetowym Studiu?


W Internetowym Studiu PortalYogi znajdziesz ponad 100 sesji jogi (a biblioteka cały czas rośnie, bo co tydzień dodajemy nowe zajęcia).

Będą mieć różną długość (od 5-60 minut), intensywność (od sesji relaksującej po Power), cel, poziom zaawansowania oraz styl (od Ashtangi po Iyengar).

Każda z nich będzie prowadzona przez jednego z najlepszych nauczycieli w Polsce — więc możesz mieć pewność, że jesteś w dobrych rękach. Zobacz jak wyglądają fragmenty naszych zajęć:


Bez Rozciągania - Nie Ma Biegania!
30 min / Joga dla biegaczy

Joga w pracy - totalne rozluźnianie
15 min / Joga Terapeutyczna

Pierwsza Seria Ashtangi - Pełny Flow
80 min / Ashtanga Joga

Super Wzmacnianie - Próba Siły
15 min / Power Joga

Jogowe podstawy - Nauka Asan
5 min / Iyengar Joga

30 Dni Gwarancji Satysfakcji - Wypróbuj Nas na Spokojnie


Zależy nam na szczęśliwych użytkownikach, którzy są zadowoleni z praktyki w naszym Internetowym Studiu.


Dlatego jeśli w trakcie swoich pierwszych 30 dni praktyki w naszym Internetowym Studiu stwierdzisz, że nie spełniliśmy Twoich oczekiwań, po prostu napisz do nas o tym na pomoc@portalyogi.pl. W przeciągu 48 godzin zwrócimy Ci zainwestowaną kwotę.


 


Dołączam do Studia:

Pora na nowe jogowe wyzwaniaDołączam do Studia

Tylko 29 zł za miesiąc + 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy!

Najczęściej zadawane pytania/FAQ


W jakim wieku można ćwiczyć jogę?
Jogę może ćwiczyć praktycznie każdy. Nie istnieje górna granica wieku. Jeśli zaś chodzi o dolną to nie zaleca się, aby jogę praktykowały dzieci poniżej 12 roku życia.
Jak mogę zrezygnować z dalszej praktyki? I czy poniosę jakieś koszty?
To bardzo proste! Możesz zrezygnować samodzielnie w swoim panelu użytkownika (klikasz na swoje konto a dalej subskrypcje i jednym klikiem na przycisk “Anuluj Subskrypcję” przerywasz) lub pisząc na pomoc@portalyogi.pl (chętnie pomożemy!). Jeśli zrezygnujesz przed terminem kolejnej płatności - żadna kolejna opłata nie zostanie pobrana a Ty nie poniesiesz żadnych kosztów. Nie masz też wobec nas żadnych zobowiązań.
Czy moje dane są bezpieczne?
Bezpieczeństwo Twoich danych to dla nas priorytet. Wszelkie transakcje prowadzone są w szyfrowanym systemie. Nigdy nie przekazujemy Twoich danych osobom trzecim.
Jak działa 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy?
Jeżeli z jakichkolwiek powodów uznasz, że praktyka w Internetowym Studiu nie spełnia Twoich oczekiwań gwarantujemy ci zwrot całej opłaconej kwoty. Wystarczy, że przed upływem 30 dni napiszesz do nas na adres pomoc@portalyogi.pl a my bez zbędnych pytań zwrócimy Ci pieniądze. Jeśli będziesz chciał/a przerwać abonament w późniejszych miesiącach swojej praktyki możesz bez problemu zrobić to samodzielnie w swoim profilu użytkownika lub, jak wcześniej, napisać do nas a my zrobimy to dla Ciebie. Ćwicz więc spokojnie!
Czym jest Grupa Internetowego Studia PortalYogi?
Dołączając do Studia otrzymujesz dostęp do naszej grupy wsparcia gdzie Magda Bałdys, instruktorka jogi, codziennie odpowiada na pytania członków studia - Twoja praktyka jest więc bezpieczna, dopasowana do twoich potrzeb i… fajna! Bo ćwiczysz w domu a jednak masz swoją grupę :)
Czy muszę podawać numer karty czy może istnieje inny sposób płatności?
W chwili obecnej nasz system przyjmuje tylko płatności kartą i w związku z tym samodzielnie możesz dołączyć do Studia tylko w ten sposób. Wiemy jednak, że dla wielu osób to przeszkoda, dlatego znaleźliśmy dodatkowe rozwiązanie płatnicze dla osób, które chciałyby zapłacić za Studio z góry - na przykład przelewem. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej - napisz proszę do Ani na adres pomoc@portalyogi.pl
Jakie sesje znajdę w Studiu?
Co tydzień dodajemy nowe, długie sesje jogi z różnych stylów. Mamy zajęcia w nurcie Iyengara, Ashtangę, Vinyasę ale też i jogę dla mięśni i kręgosłupa, sesje relaksacyjne, naukę asan a także wyzwania!. Tylko u nas masz też dostęp do pełnego kursu jogi twarzy! Jest naprawdę mnóstwo opcji, jednak uważamy, że najlepiej spróbować na własnej skórze :)
Czy ćwiczenie jogi w domu jest bezpieczne?
Tak, pod warunkiem, że stosujesz się do instrukcji zawartych w książce, video lub instruktora. Większość asan ma kilka wariacji, dzięki czemu możesz dostosować je do swojego poziomu zaawansowania i rozciągnięcia. Warto również pierwszych kilka sesji zrobić przed lustrem, aby skontrolować poprawność ułożenia ciała z zaleceniami instruktora.
Jak zacząć ćwiczyć jogę?
Jest wiele sposobów na rozpoczęcie praktyki. Możesz zacząć w domu w oparciu o książki lub kursy video, lub też zapisać się do szkoły jogi na zajęcia z instruktorem. Najważniejsze jednak są chęci. Jeśli naprawdę chcesz możesz zacząć od zaraz. Na początek wybierz proste asany, których wykonanie nie będzie sprawiało Ci nadmiernej trudności. Z czasem, gdy nabierzesz już wprawy przejdź do trudniejszych pozycji. My osobiście polecamy rozpoczęcie praktyki od Powitań Słońca A i B.
Jak często i długo powinienem ćwiczyć?
Zalecane minimum dla początkujących to 2-3 razy w tygodniu po 30 minut, ale oczywiście im częściej tym lepiej. Kluczowe znaczenie w praktyce jogi ma regularna praktyka. Nawet 15 minutowa sesja dziennie przyniesie pozytywne rezultaty.
Kiedy pojawią się pierwsze efekty?
Pozytywne efekty praktyki jogi pojawią się już po kilku pierwszych zajęciach (lepsze samopoczucie, głębszy i spokojniejszy sen). Pierwsze widoczne efekty fizyczne pojawiają się nieco później. Zazwyczaj trzeba czekać na nie od 1 miesiąca do 3- przy regularnej praktyce 2-3 razy w tygodniu. W tym wypadku wszystko zależy od indywidualnych uwarunkowań.