Praktykuj Jogę — Gdzie Chcesz, Kiedy Chcesz,
w Tempie i Stylu, Na Który Akurat Masz Ochotę


W ramach abonamentu w Internetowym Studio PortalYogi otrzymujesz dostęp do ponad 35 wyzwań i 250 sesji jogi prowadzonych przez certyfikowanych nauczycieli oraz grupy wsparcia online.

Dołączam do Studia

Internetowe Studio PortalYogi to wyjątkowa platforma z sesjami jogi on-line, dzięki której możesz praktykować we własnym domu, z jednymi z najlepszych polskich nauczycieli jogi. W ramach jednej platformy otrzymujesz dostęp do jogowych wyzwań, sesji jogi i medytacji w różnych stylach i na wszystkich poziomach zaawansowania oraz grupy wsparcia online prowadzonej przez nauczycielkę jogi.

Dołączam do Studia

Tylko 29 zł za miesiąc. Obejmuje Cię 30 dni gwarancji satysfakcji.


 

Co dokładnie otrzymasz dołączając do Internetowego Studia PortalYogi?

PONAD 300 SESJI JOGI

I co tydzień dodajemy nowe zajęcia… obiecujemy, nudno nie będzie!

RÓŻNE STYLE JOGI


Vinyasa, Joga Iyengara, Ashtanga, Power Yoga, Joga Terapeutyczna, Joga Twarzy, Joga Kundalini, Joga w ciąży i inne...

STAŁA MIESIĘCZNA OPŁATA 29zł

Za nielimitowany dostęp do całej platformy (wszystkie sesje i wyzwania) i grupy konsultacyjnej

KONSULTACJE ONLINE Z NAUCZYCIELEM

Dostaniesz dostęp do zamkniętej grupy prowadzonej przez instruktorkę jogi Magdę Bałdys, która odpowie na każde Twoje jogiczne pytanie.

WYZWANIA I MOTYWACJA

Nasze specjalne programy-wyzwania dadzą Ci kopniaka potrzebnego do rozkręcenia i utrzymania regularnej praktyki.


CZYNNE 24h


Wystarczy dostęp do Internetu, abyś mógł praktykować gdzie i kiedy chcesz — korzystając z dowolnego urządzenia (komputer, tablet, smartfon).Jak wyglądają Sesje W Internetowym Studio?


W Internetowym Studiu PortalYogi znajdziesz ponad 300 video sesji jogi (a biblioteka cały czas rośnie, bo co tydzień dodajemy nowe zajęcia).

Sesje mają różną długość (od 5-60 minut), intensywność (od sesji relaksującej po Power), cel, poziom zaawansowania oraz styl.

Typy jogi dostępne w Studio to między innymi: Ashtanga, Iyengar, Vinyasa, Power Yoga, Kundalini, Joga Twarzy oraz joga dla kręgosłupa, joga na stres, joga na ból, joga wzmacniająca, fit joga, joga w ciąży joga na odchudzanie, medytacja i techniki relaksacyjne.

Wszystkie sesje prowadzone są przez wyselekcjonowanych i certyfikowanych nauczycieli jogi — więc możesz mieć pewność, że jesteś w dobrych rękach. Zobacz jak wyglądają fragmenty naszych zajęć:


Siła Vinyasy – Płynna Sekwencja Vinyasa Jogi
60 min / Vinyasa Joga

Pokonaj Ból Migrenowy
25 min / Ashtanga Joga

Taniec Smoka
13 min / Yin Joga

Postawa to Podstawa
17 min / Fit Joga

Wyeliminuj Stres, Oczyść Ciało z Toksyn
45 min / Joga Kundalini

Dołączam do Studia

Tylko 29 zł za miesiąc. Obejmuje Cię 30-dniowa gwarancja satysfakcji.

Co o Internetowym Studiu mówią jego członkinie?


Agnieszka Hołowacz

Ćwiczy jogę, blogerka na zabalza.plPierwszy tydzień zleciał bardzo szybko i intensywnie :). Do tej pory mam za sobą sesję z Adamem, Basią i Gosią. Dziękuję też Magdzie, która służy radą :).


Joanna Lodzińska

Fotografka, pasjonatka jogiŚwietnie aż się nie chce opuszczać maty w szczególności przy Vinyasie z Ullą! 😉 Plus mega przydatne rady Gosi, Basi i Adama. Dzięki! ❤


Joanna Małuszek

Pedagog, mama rocznego JeremiegoDzięki Internetowemu Studio mogę ćwiczyć o każdej porze i zawsze znaleźć trochę czasu, a przy dziecku nie zawsze go znajdziesz. Zdecydowanie bardzo, bardzo polecam!


 


NASI INSTRUKTORZY

to Twoja gwarancja bezpiecznej praktyki i upragnionych rezultatówOd ponad 4 lat PortalYogi tworzy materiały edukacyjne z fantastycznymi instruktorami jogi z całej Polski. Wiemy z kim najlepiej praktykuje się w domu — przetestowaliśmy to najpierw na sobie ;)


Nasi nauczyciele mają wielkie serca, wieloletnie doświadczenie i tysiące uczniów — nie tylko online, lecz także offline (odwiedzających ich na warsztatach, wyjazdach i w ich własnych studiach jogi).

30 Dni Gwarancji Satysfakcji - Wypróbuj Nas na Spokojnie


Zależy nam na szczęśliwych użytkownikach, którzy są zadowoleni z praktyki w naszym Internetowym Studiu.

Dlatego jeśli w trakcie swoich pierwszych 30 dni praktyki w naszym Internetowym Studiu stwierdzisz, że nie spełniliśmy Twoich oczekiwań, po prostu napisz do nas o tym na [email protected]. W przeciągu 48 godzin zwrócimy Ci zainwestowaną kwotę. 

Pora na nowe jogowe wyzwania!


Dołączając teraz do Studia otrzymujesz:

* 24-godzinny dostęp do wszystkich materiałów poprzez platformę online
* Dostęp do ponad 300 sesji jogi w jakości HD ,
opracowanych przez starannie wyselekcjonowanych, certyfikowanych nauczycieli jogi
* Dostęp do ponad 35 jogowych wyzwań
* Dostęp do prywatnej grupy online prowadzonej przez instruktorkę jogi Magdalenę Bałdys
* Gwarancję stałej, niskiej opłaty w wysokości 29 zł za miesiąc
* Możliwość przerwania abonamentu w dowolnym momencie
* 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy


Dołączam do Studia

Tylko 29 zł za miesiąc + 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy!

Najczęściej zadawane pytania/FAQ


Jak często i długo powinienem ćwiczyć?
Zalecane minimum dla początkujących to 2-3 razy w tygodniu po 30 minut, ale oczywiście im częściej tym lepiej. Kluczowe znaczenie w praktyce jogi ma regularna praktyka. Nawet 15 minutowa sesja dziennie przyniesie pozytywne rezultaty.
Kiedy pojawią się pierwsze efekty?
Pozytywne efekty praktyki jogi pojawią się już po kilku pierwszych zajęciach (lepsze samopoczucie, głębszy i spokojniejszy sen). Pierwsze widoczne efekty fizyczne pojawiają się nieco później. Zazwyczaj trzeba czekać na nie od 1 miesiąca do 3- przy regularnej praktyce 2-3 razy w tygodniu. W tym wypadku wszystko zależy od indywidualnych uwarunkowań.
W jakim wieku można ćwiczyć jogę?
Jogę może ćwiczyć praktycznie każdy. Nie istnieje górna granica wieku. Jeśli zaś chodzi o dolną to nie zaleca się, aby jogę praktykowały dzieci poniżej 12 roku życia.
Jak mogę zrezygnować z dalszej praktyki? I czy poniosę jakieś koszty?
To bardzo proste! Możesz zrezygnować samodzielnie w swoim panelu użytkownika (klikasz na swoje konto a dalej subskrypcje i jednym klikiem na przycisk “Anuluj Subskrypcję” przerywasz) lub pisząc na [email protected] (chętnie pomożemy!). Jeśli zrezygnujesz przed terminem kolejnej płatności - żadna kolejna opłata nie zostanie pobrana a Ty nie poniesiesz żadnych kosztów. Nie masz też wobec nas żadnych zobowiązań.
Czy moje dane są bezpieczne?
Bezpieczeństwo Twoich danych to dla nas priorytet. Wszelkie transakcje prowadzone są w szyfrowanym systemie. Nigdy nie przekazujemy Twoich danych osobom trzecim.
Jak działa 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy?
Jeżeli z jakichkolwiek powodów uznasz, że praktyka w Internetowym Studiu nie spełnia Twoich oczekiwań gwarantujemy ci zwrot całej opłaconej kwoty. Wystarczy, że przed upływem 30 dni napiszesz do nas na adres [email protected] a my bez zbędnych pytań zwrócimy Ci pieniądze. Jeśli będziesz chciał/a przerwać abonament w późniejszych miesiącach swojej praktyki możesz bez problemu zrobić to samodzielnie w swoim profilu użytkownika lub, jak wcześniej, napisać do nas a my zrobimy to dla Ciebie. Ćwicz więc spokojnie!
Czym jest Grupa Internetowego Studia PortalYogi?
Dołączając do Studia otrzymujesz dostęp do naszej grupy wsparcia gdzie Magda Bałdys, instruktorka jogi, codziennie odpowiada na pytania członków studia - Twoja praktyka jest więc bezpieczna, dopasowana do twoich potrzeb i… fajna! Bo ćwiczysz w domu a jednak masz swoją grupę :)
Czy muszę podawać numer karty czy może istnieje inny sposób płatności?
W chwili obecnej nasz system przyjmuje tylko płatności kartą i w związku z tym samodzielnie możesz dołączyć do Studia tylko w ten sposób. Wiemy jednak, że dla wielu osób to przeszkoda, dlatego znaleźliśmy dodatkowe rozwiązanie płatnicze dla osób, które chciałyby zapłacić za Studio z góry - na przykład przelewem. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej - napisz proszę do Ani na adres [email protected]
Jakie sesje znajdę w Studiu?
Co tydzień dodajemy nowe, długie sesje jogi z różnych stylów. Mamy zajęcia w nurcie Iyengara, Ashtangę, Vinyasę ale też i jogę dla mięśni i kręgosłupa, sesje relaksacyjne, naukę asan a także wyzwania!. Tylko u nas masz też dostęp do pełnego kursu jogi twarzy! Jest naprawdę mnóstwo opcji, jednak uważamy, że najlepiej spróbować na własnej skórze :)
Czy ćwiczenie jogi w domu jest bezpieczne?
Tak, pod warunkiem, że stosujesz się do instrukcji zawartych w książce, video lub instruktora. Większość asan ma kilka wariacji, dzięki czemu możesz dostosować je do swojego poziomu zaawansowania i rozciągnięcia. Warto również pierwszych kilka sesji zrobić przed lustrem, aby skontrolować poprawność ułożenia ciała z zaleceniami instruktora.
Jak zacząć ćwiczyć jogę?
Jest wiele sposobów na rozpoczęcie praktyki. Możesz zacząć w domu w oparciu o książki lub kursy video, lub też zapisać się do szkoły jogi na zajęcia z instruktorem. Najważniejsze jednak są chęci. Jeśli naprawdę chcesz możesz zacząć od zaraz. Na początek wybierz proste asany, których wykonanie nie będzie sprawiało Ci nadmiernej trudności. Z czasem, gdy nabierzesz już wprawy przejdź do trudniejszych pozycji. My osobiście polecamy rozpoczęcie praktyki od Powitań Słońca A i B.