Portal Yogi powstał juz ponad trzy lata temu, aby pomóc Ci praktykować jogę bezpiecznie i efektywnie w domowym zaciszu. Samo Internetowe Studio Jogi to efekt współpracy z czołowymi polskimi instruktorami jogi – najlepsi nauczyciele w Polsce uczą jogi online. Możesz wybierać spośród kursów dostępnych na wszystkich poziomach zaawansowania oraz w wielu nurtach.

Dołożyliśmy starań, aby Portal Yogi był cennym centrum wymiany informacji - od joginów, dla joginów. Dzięki tej interaktywnej platformie nie tylko dowiesz się więcej o jodze i związanym z nią stylem życia, lecz także otrzymasz dostęp do lekcji video oraz porad ekspertów.

Inspiracji możesz również poszukiwać na naszym blogu

Wszystko po to, abyś – nawet jako najbardziej początkujący jogin – mógł łatwo i bezpiecznie rozpocząć przygodę z jogą w swoim własnym domu.Masz pytania? Sontaktuj się z nami!

pomoc@portalyogi.pl
(+48) 881 277 070 (w dni robocze od 10:00 do 18:00)
Poznaj nasz zespół:


Ewa Wysocka
założycielka Portalu Yogi

Trener w zakresie budowania e-biznesów i wdrażania rozwiązań e-commerce dla małych i średnich przedsiębiorstw. Ekspert w dziedzinie budowa kampanii przedsprzedażowej obejmującej weryfikację grupy docelowych odbiorców produktu oraz ich zachowań konsumenckich. Ewa specjalizuje się w dostosowywaniu strategii sprzedaży do reakcji konsumentów na produkt oraz tworzeniu dochodowych kampanii reklamowych opartych na marketingu wirusowym.

Prywatnie – zapalony sportowiec. Jest instruktorem pływania i narciarstwa, a jej najnowszymi pasjami są nurkowanie oraz.. joga. W wolnych chwilach pakuje walizkę i rusza eksplorować zakątki Azji Południowo-Wschodniej.


Joanna Grudzińska
advertisting specialist

Związana z Portalem Yogi od 2014 roku. Najpierw był marketing, dopiero później joga. I choć ta miłość jest jeszcze bardzo młoda, to poranki bez Powitania Słońca stały się dla niej niepełne, jakieś dziwnie mniej udane.

Od kilku lat mieszka w Azji – dotychczas korzenie zapuszczała w Indonezji, Singapurze i Malezji. Kocha podróże, szczególnie te z aparatem w ręce oraz kawę. Jej ulubione ziarna pochodzą z Etiopii i Kenii, choć kraje te nadal pozostają na liście marzeń.

Nic nie sprawia jej więcej radości jak dzielenie się z innymi pasjami, wiedzą i inspiracją. Nic dziwnego więc, że w naszym zespole opiekuje się blogiem i mediami społecznościowymi.


Anna Żesławska
junior marketing manager

Ania jako studentka kulturoznawstwa uwielbia odkrywać nowe miejsca, nowe smaki i poznawać nowych ludzi. Codzienna praca dla Portal Yogi sprawiła, że joga stała się nieodłączoną częścią jej życia.

W czasie wolnym od pracy i codziennych obowiązków sięga po dobrą książkę. Ceni w swoim życiu szczerość i dobro dlatego pielęgnuje kontakty z rodziną i przyjaciółmi.

Jej marzeniem jest podróż do Stanów Zjednoczonych, Azji i innych zakątków świata, których jeszcze nie odwiedziła.

W Portalu Yogi zajmuje się klientami, zamówieniami oraz marketingiem.


Wiola Starczewska
content manager

Joga jest dla niej nowym doświadczeniem. Uwielbia próbować w życiu nowych rzeczy: do tej pory pracowała w agencji PR w Londynie, w Parlamencie Europejskim w Brukseli, w NGO w Portugalii. Specjalizuje się z zagadnieniach związanych z komunikacją i nic nie sprawia jej takiej przyjemności, jak dobrze napisany artykuł, trafne puenty.

Pisze bloga o podróżach i nie może się zdecydować, czy fajniejsza jest Portugalia czy Brazylia. Na wszelki wypadek uczy się portugalskiego w obu wersjach: brazylijskiej i kontynentalnej.